KK Feniks – izveštaj iz Segedina

1094

Ekipa KK „Feniks“ (2002. godište) gostovala je u Segedinu 10.01.2017. ekipi domaćina koja je igrala sa godinu dana starijim godištem. Utakmica je bila prijateljskog karaktera u cilju razvijanja prijateljskih odnosa dveju ekipa i kao priprema pionirske ekipe Feniksa za nastavak takmičenja. Sve je proteklo u fer i korektom odnosu dveju ekipa od prijema domaćina do dogovora oko budućih daljih akcija.

I sama utakmica je protekla u fer igri. Domaćini su bolje otvorili utakmicu i poveli sa ubedljivih 15 poena. U nastavku je Feniks uspeo da preokrene i ubedljivo povede sa 23 poena prednosti, ali u posledljoj četvrtini domaćin koristi opuštenost ekipe KK Feniks i uspeva da preokrene rezultat i ostvari pobedu 82:80. Dogovereno je da se uzvrati domaćinstvo u februaru.