Košarkaši Hercegovca znaju samo za pobede

393

GAJDOBRA: U subotu (30.10.), u Sportskom centru u Gajdobri, košarkaši Hercegovca zabeliželi su i petu uzastopnu pobedu od starta prvenstva i jedina su neporažena ekipa u Drugoj ligi Srbije (grupa A). Ovog puta kao domaćini su slavili protiv ekipe Borca iz Zemuna.

KK Hercegovac – KK Borac 80:66

(21:25, 22:14, 29:15, 8:12)

Gosti su bolje otvorili utakmicu i nakon prve četvrtine bili u prednosti. Kao da su se igrači Hercegovca tada probudili i do poluvremena preokrenuli rezultat u svoju korist (43:39). Ključna je bila treća četvrtina u kojoj se i rešio pobednik. Puleni trenera Radomira Kisića, predvođeni raspoloženim Iveljom (24) i Janjićem (20) u potpunosti su nadohnadili izostanak čak trojice standardnih igrača.

Ceo tok utakmice možete pogledati na linku: OVDE

Sledeću utakmicu košarkaši Hercegovca gostuju u Nišu gde će izaći na megdan ekipi KK „Konstantin“. Utakmica se igra naredne subote (06.11.).

KK Hercegovac: Šrajer 9, Janjić 20, Radovanović 9, Šinik, Ivelja 24, Desnica 2, Kanjevac, Stojanović, Teofanović 4, M. Miljanić, L. Miljanić 9, Đumić 3. Trener: Kisić.

KK Borac: Uskoković 6, Ekmedžić 6, Simeunović 1, Vukojičić 6, Branković 7, Burgić 8, Sinovec 4, Balmazović 13, Trajković 3, Beader 5, Zorić 2, Miculović 5. Trener: Matić.