Pioniri Feniksa (2008) uspešniji od vršnjaka Hercegovca iz Gajdobre

380

KK Feniks je za vikend odigrao samo jednu utakmicu i to protiv ekipe KK Hercegovac u kategoriji pionira 2008. godište. Posle odigrane dobre utakmice u prošlom kolu, očekivala se još jedna dobra utakmica za potvrdu dobre forme.

Na samom početku se i nije tako pokazalo. Dobra igra u odbrani nije prouzrokovala i dobar napad. Ipak, Feniks je vodio posle prve četvrtine sa 15:10. Tek od drugog dela pioniri Feniksa su uspostavili bolju igra u napadu, pa je uz nastavak dobre igre u odbrani došao i rezultat. Na poluvremenu je bilo 42:17. U trećem delu ovog meča razlika u korist Feniksa nastavlja da raste. Ovaj deo igre završen je sa 69:32 na semaforu. U poslednjem periodu je doslo malo do opuštanja Feniksa ali i ovaj period je dobio Feniks i zasluženo pobedio sa 90:49.