Sedam od sedam. Hercegovcu pripao derbi protiv Čačana

Pre početka utakmice minutom ćutanja je odana čast, preminulom Spasoju Janjiću, ikoni rukometa u Gajdobri.

486

GAJDOBRA: Košarkaši Hercegovca su zabeležili i sedmu pobedu iz isto toliko utakmica u Drugoj ligi Srbije (grupa A).

KK Hercegovac – KK Železničar 74:72

(21:21, 25:14, 17:21, 11:16)

Utakmica u Sporstkom centru u Gajdobri opravdala je epitet derbija 7. kola Druge lige Srbije. Do samog kraja vodila se neizvesna bitka pod oba obruča. Ključnu prednost su izabranici Radomira Kisića stekli u drugoj četvrtini kada su na poluvreme otišli sa 11 poena prednosti (46:35). Železničar je u drugo poluvreme ušao čvršće, topio prednost domaćina, ali je Kisić ipak, moglo bi se reći, utakmicu rutinski priveo kraju.

KK Hercegovac: Šrajer 1, Janjić 7, S. Stojačić 18, Radovanović 14, Ivelja 13, Desnica, Teofanović, M. Miljanić, L. Miljanić 2, Šinik, Branković 19, Đumić.

KK Železničar: Raković 3, Petrović 17, Šušić, A. Krsmanović 4, S. Krsmanović 14, Krunić, Marković, Panić 14, Šušić 20, Obućina, Milošević, Kovačević.