Krila Krajine osvojili KUP OFS Bačka Palanka

Finale Kupa OFS Bačka Palanka

2397

BAČKA PALANKA: U finalnoj utakmici Kupa OFS, fudbaleri Krila Krajine su u sredu, u Bačkoj Palanci savladali sastav „Bačkog Hajduka“ sa 3:0 i tako osvojili titulu pobednika ovog takmičenja.

Puleni trenera Milana Beljanskog su dominirali tokom cele utakmice, bili su znatno bolji rival, pa su na kraju stigli do potpuno zaslužene pobede.Po završetku utakmice kapitenu bačkopalanačke ekipe AleksandruMarkoviću je pobednički pehar ispred ODSBačka Palanka uručio Dmitar Vujaković. „Krila Krajine“ su u vođstvo od 1:0 došla golom Zelinčevića koji je udarcem glavom u 20. minutu matirao odbranu „Bačkog Hajduka“.Na 2:0 povisio je takođe udarcem glavom Paripović nakon dobrog dodavanja od strane Ranisavljeva. Konačan rezultat 3:0 postavio jeStojnić u 82. minutu,šutem sa 10 – 11 metara po sredini gola. U 75. minutu Dane Dukić je izveo kazneni udarac sa 11 metara, ali je golman Bugarski prozreo njegovu nameru i sprečio najgore po svoj gol.