21 поен Јоване Зеленовић у мечу против Тајланда

1185

СЕНИОРКЕ – 4. ЛИГА НАЦИЈА 2022.

Женска сениорска репрезентација Србије претрпела је минимални пораз у другом мечу 4. Лиге нација 2022. Тајланд је у дворани Анкара, у Анкари, победио Србију са 3:2, по сетовима 25:23, 25:27, 25:20, 20:25 и 15:12, после 139 минута игре.

Као и много пута до сада, меч против Тајланда је трајао пет сетова, а за више од два часа игре водила се жестока борба за сваки поен. Тајланд је имао више умећа у одлучујућем, петом сету и на крају заслужено славио.

Изабранице Данијелеа Сантарелија су се бориле, али данас нису могле да освоје више од два сета, односно једног поена. Два пута је Србија успела да изједначи резултат у сетовима, а имала је и предност од 10:8 у петом сету, али на жалост то није било довољно за коначну победу.

Бачкопаланчанка Јована Зеленовић је имала изузетан учинак освојивши чак 21 поен.

Србија ће данас (петак, 3. јун) одиграти трећу утакмицу у Анкари, против Бугарске од 12.00 часова по нашем времену.