Poraz Panonije u tajbreku

391

NOVI SAD: U subotu (06.02.) Panonija je  je odigrala utakmicu u Novom Sadu protiv neugodne ekipe FOK-a. U utakmici punoj rezultatskih preokreta, više sreće je imao domaći sastav upisavši pobedu od 3:2 u setovima.

Ključni period utakmice viđen je u drugom setu, kada je Panonija imala vođstvo od 1:0 u setovima i 22:17 u drugom periodu igre. Borbeni domaćin uspeva da preokrene set u svoju korist a zatim i da osvoji naredni. Panonija uspeva da osvoji četvrti set i da stigne do tajbreka ali ostaje bez snage i koncentracije u završnici, pa FOK dolazi do vredne pobede.

[rev_slider alias=“matis-namestaj-novooo“][/rev_slider]

Posle odigranih utakmica,trener Panonije Šatora je izneo svoje utiske: „Očekivao sam bar jednu pobedu iz ova dva meča imajući u vidu da smo oba rivala savladali u prvom delu sezone. Sada ćemo morati do cilja na teži način tako što ćemo u borbi za opstanak iznenaditi neku od kvalitetnijih ekipa iz lige.“

Za Panoniju su u oba meča nastupile: Gavranović, Jovanović, Đurković, Stanojev, Štrbac, Mandić, Badanjac, Kolbas, Stojanović.

U narednom kolu Bačkopalančanke će gostovati ekipi Valjeva.

Pogledaj: Plavi startovali pobedom! Bačka – Mačva 2:0 (VIDEO)