Odličan start FK Vojvodine iz Tovariševa

1177

TOVARIŠEVO: Fudbaleri Vojvodine zabeležili su prvu pobedu protiv solidne ekipe Rusina. Domaćin je promašio tri igledne prilike, da bi gosti prvi došli u vodstvo u 29. minutu golom Đukanovića, što je bio konačan rezultat prvog poluvremena.

U drugom delu domaćin je krenuo odlučnije prema golu gostiju, koji su u nastavku pali. Golovima braće Stanojev Milovana i Gojka domaći su preokrenuli rezultat. Tačku na pobedu stavio je Tima Nikolić u 83 minutu iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca.

Vojvodina – Rusin 4:1 (0:1)

TOVARIŠEVO: Igralište Vojvodine, gledalaca oko 100, sudija: Mitrović (Odžaci).

Strelci: M. Stanojev u 60. i 65. G. Stanojev u 62. i T. Nikolić u 83. za Vojvodinu, a S. Đukanović u 29. minutu za Rusin. Žuti kartoni: Ramić i T. Nikolić (Vojvodina), a Budimski i Kočiš (Rusin)

VOJVODINA:Đukić, Nikolić, Ramić, Mustafović, Turi, Vučić, Milovanov (G. Stanojev) Milićević (Jovanov), Ranisavljev (Cvijić), Vujanović, M. Stanojev.

RUSIN: Ž Oros, Fekete, Budimski (Kočiš), Holik, Hrnjčar, Pavlović, Rac (Sajanković), B. Oros, Đukanović, Branković, Čizmar.

Rezultati:

Stari Grad – Kula 3:0, Stanišić – Slavija 2:0, Lipar – Hajduk Junior 1:1, Vojvodina – Rusin 4:1, Crvenka – Mladost (K) 4:0, Budućnost (M) – Budućnost (P) 2:1, Hercegovac – ŽAK 1:1, Borac (BG) – Krila Krajine 3:3.