Клуб борилачких спортова „Динамик“ освојио 11 медаља

На Међународном турниру у џиу џицу

343

Такмичари Клуба борилачких спортова „Динамик“ наступали су у суботу (16.04.), на Међународном турниру у џиу џицу „Србија ОПЕН 2022“ који је организован у спортској хали у Новом Бечеју.

Турнир је организован по Куп систему такмичења и у конкуренцији од око 200 такмичара, а такмичари Динамика су освојили укупно 11 медаља.

Златне медаље освојили су Марко Лакић и Лена Гашпаровски. Сребрне медаље освојили су Братислав Челик, Никола Цеснак, Софија Карановић и Александар Мишков у категорији сениора, а Мишков је наступао и у категорији јуниора, али је у току борбе за финале доживео повреду рамена и ипак је успео да освоји бронзу и у овој категорији.

Бронзану медаљу освојили су и Даница Гашпаровски, Драгана Огњановић, Владимир Вулић и Александар Тодорић.

Наредна активност у клубу „Динамик“ је полагање за појасеве-звања које ће бити одржано у јуну, а након тога, најбољи такмичари ће бити позвани да учествују на кампу за перспективне спортисте који се свако лето организује у Апатину.