Oсам каратиста KK „Тикваре“ пласирало се на Првенство државе

На Првенству Војводине за полетарце, пионире и наде освојили шест медаља

345

У недељу (13.03.) у Инђији је одржано Првенство Војводине у каратеу за полетарце, пионире и наде, а истовремено су одржани и контролни мечеви за репрезентативне кандидате у категоријама кадета, јуниора и млађих сениора.

Из Карате клуба „Тиквара“ учествовало је 10 такмичара на Првенству Војводине за полетарце, пионире и наде, а освојили су појединачно једну златну медаљу, једну сребрну и три бронзане и екипно једну сребрну медаљу.

Златна медаља припала је Урошевић Јовану, док је сребрну освојила Валашек Калина. Бронзане медаље освојили су Урошевић Мирјана, Рађеновић Софија и Валашек Нађа.

Ката тим у саставу Валашек Нађа, Валашек Калина и Рађеновић Софија освојио је сребрно одличје.

Наредно такмичење очекује их предстојећег викенда у Смедереву, где ће се осам такмичара КК Тиквара надметати на Првенству државе за полетарце, пионире и наде.