Парожани са +6 на реванш баража

Хет-трик Дина Гајдобранског у првој утакмици баража за попуну Војвођанске фудбалске лиге „Север“

У суботу (15.06.) је у Парагама одиграна прва утакмица баража у којој је домаћа „Будућност“ високо поразила састав „Томиславаца“ са 6:0 (3:0). Три гола на утакмици постигао је Дино Гајдобрански. Утакмица је одиграна пред нешто више од 300 гледалаца.

Након ове утакмице, Парожани су стекли велику предност пред реванш сусрет који ће бити одигран наредне среде у Томиславцима.

Права фудбалска рапсодија домаћина је почела од првог звиждука судије Гвозденова и трајала до његовог последњег звиждука. Фудбалери Будућности су се први пут радовали у 10. минуту када је Недељковић послао лопту иза леђа Онхауса. Гајдобрански је у 22. минуту удуплао предност својим првим голом. До полувремена је домаће навијаче обрадовао и Вуковић, голом у 40. минуту. Да су домаћини били решени да овај бараж двомеч реше већ у првој утакмици показали су већ у 47. минуту када је други пут на мечу стрелац био Дино Гајдобрански. У 60. минуту Гајдобрански постиже хет-трик за нову радост домаћина, а тачку на ову утакмицу поставља аутоголом гостујући играч Сивчевић у 81. минуту, за коначних

Будућност – Томиславци 6:0 (3:0)

Параге: Стадион Будућности. Судије: Гвозденов Вељко (Вршац), помоћници: Павић Саша (Вршац), Ђурин Никола (Зрењанин), четврти судија: Радуловић Страхиња (Елемир). Делегат: Славко Зобеница – Сомбор. Контролор суђења: Киш-Чепеги Роберт (Нови Сад). Стрелци: Недељковић 10′, Гајдобрански 22′, 47′, 60′ Вуковић 40′, Сивчевић 81′ (аутогол) – Будућност. Жути картони: Ковачевић 38′ – Будућност, Дошлов 37′, Дуљај 44′, Миловановић 57′, Бакић 60′ – Томиславци

Будућност: Ивановић, Мустафовић, Вуковић (С.Јелић 68′), Ковачевић, Јелић (К)(Живић 68′), Гајдобрански (Бачанов 72′, Стокић (Радаковић 72′), Тривуновић, Дорословац (Стојковић 59′), Недељковић, Јандрић.

Томиславци: Онхаус, Дошлов, Недић (Шарић 84′), Тресиглавић, Ђумић (Новаковић 46′), Барна, Дуљај (Јакаб 61′), Миловановић (Крвавац 64′), Пјевач (Кувељић 64′), Бакић (К), Сивчевић.