„Петардом“ до баража

Убедљива победа фудбалера „Старог града“ на гостовању у Деспотову

ДЕСПОТОВО – У утакмици која је била од посебног значаја за госте из Бачке Паланке, неизвесно је било само током првог полувремена. У финишу овог дела сусрета, гости ипак стижу до предности од 1:0, што им је отворило пут ка високој и убедљивој победи у другом полувремену.

Од пет постигнутих погодака, најлепши је постигао Светозар Малетин, који је, осим што се упшисао у листу стрелаца, с правом понео епитет најбољег играча утакмице.

Након пораза „Војвподине“ из Товарипшева у Селенчи, Старопаланчани су коло пре краја првенства обезбедили учешће у баражу, за попуну ПФЛ Сомбор.

Деспотово – игралиште ФК „Бачка“, гледалаца 60, судија Душан Карановић (Бачка Паланка), стрелци, Балиновић 40., Малетин 51., Рибарски 66., Поша 83 и Чубрило 87. минут. Жути картони, Стрибер, Убавин (Бачка), Малетин, Фамилић, Максић, Смајић (Стари град).
Бачка: Врсајков, Стрибер, Будић, Кирти, Аларгић, Убавин, Козомора, Р. Цимбаљевић, Пејић, Попин (Владисављев), Лакић.
ОФК Стари град: Мађар, Новаков (Ристић), Малетин, Валентик, Фамилић (Шкорић), Максић (Рибарски), Миљевић, Смајић, Радовић (Чубрило) Балиновић, Дражић (Поша).
Играч утакмице – Светозар Малетин (Стари град)