Кадети Феникса завршавају сезону победом

90 : 72 за КК "Феникс"

БАЧКА ПАЛАНКА – Кадети Феникса 2008 су одиграли последњу првенствену утакмицу за ову сезону, угостивши вршњаке Херцеговца из Гајдобре.

На самом почетку ове утакмице КК „Феникс“ је заиграо боље у одбрани и нису дозвољавали лаке поене гостима. Повели су са девет поена разлике, али гости у последња два минута користе слабију одбрану домаћина и са три везане тројке преокрећу резултат у своју корист на 19:21.

Друга четвртина је донела одличну игру „Феникса“ у нападу. Све што су замислили им полазило за руком и веома брза и полетна игра доноси преокрет резултата и велику предност од 54:39.

После полувремена КК „Феникс“ наставља са добром игром, наставља да контролише резултат одличном одбраном и сигурним нападом па је на крају треће четвртине воде са 77:55. У последњем периоду долази до малог опуштања у игри „Феникса“, али гости то не успевају да искористе па КК „Феникс“ завршава сезону победом од 90:72.