403

БАЧКА – ТЕКСТИЛАЦ 1-1 (0-0)
Стадион: ОФК „Стари Град“
Главни судија: Милош Милешевић (Бачка Паланка)

У другој контролној утакмици у припремном периоду одиграној јуче (29.01) на „вештаку“ Бачка и Текстилац из Оџака одиграли су нерешено 1-1.

У првих 45 минута играло се углавном између два казнена простора са неколико повољних неискоришћених шанси за нашу екипу. У других 45 минута виђена је нешто отворенија игра са више залагања и агресије.

Гости су успели да дођу до вођства од 1-0, али су „Плави“ успели да изједначе ипреко Богановић Вукашина који је после промашеног једанаестерца успео да „покупи“ свој промашај и лопту убаци у мрежу Одзачана за коначних 1-1.

За Бачку су у дуелу са екипом Текстилца наступали:
Мићановић, Петрић, Вјештица, Тодоровић, Мажић, Луковић, Левићанин, Шарац, Вукмановић, Вуковић, Марковић.
У другом полувремену наступили су још: Тороман, Пајкановић, Обрадов, Петковић, Миленковић, Станисављевић, Богдановић Ву, Немет, Радовић