Финале Купа Војводине у Бачкој Паланци

ТСК (Темерин) - Динамо 1945 (Панчево)

БАЧКА ПАЛАНКА – Финале Купа Војводине између ТСК-а из Темерина и ФК Динама 1945 из Панчева биће одиграно данас од 17 часова и 30 минута на стадиону „Славко Малетин Вава“ у Бачкој Паланци.

После одличне игре у дербију Прве новосадске лиге и победе против директног ривала за прво место, фудбалере ТСК-а очекује још једна тешка утакмица. На крилима позитивне атмосфере у клубу, надају се Темеринци још једном фантастичном успеху њиховог клуба.

У финалу Купа Војводине играју са Динамом из Панчева, који је годинама у трећем рангу такмичења односно Српској лиги група Војводина. И они као и Темеринци желе по сваку цену да освоје тај трофеј.

Подсетимо у полуфиналу Купа Војводине Динамо је у Панчеву са 6:0 победио ФК „Бачку 1901“ из Суботице док је ТСК у Темерину са 4:1 савладао Доњи Срем.

Уколико у финалу после 90 минута буде нерешено, победника ћемо добити после извођења пенала. Главни судија на овом мечу биће Срђан Тановић из Суботице, док ће му помоћници бити Мирослав Кантор и Владимир Николић.