Пораз пионира КК Феникс након тешке борбе

Млађи пионири КК Феникс су минулог викенда дочекали екипу КК Стар из Новог Сада

portalmladi.com

Млађи пионири КК Феникс (2009. годиште) су минулог викенда дочекали екипу КК Стар из Новог Сада. Већ на самом почетку су гости наметнули свој стил игре и агресивном игром по целом терену су створили велику предност од 12:29.

У другој четвртини гости су одржавали предност, која је на полувремену износила 29:49. После великог одмора изгледало је као да је изашла друга екипа Феникса на терен. Показали су велику борбеност и жељу да се прикажу у што бољем светлу и то су успевали током целог трећег периода.

КК Феникс је успео у једном моменту да смањи предност на седам поена предности за госте, али више није могао. Играчи су због велике борбености и жеље потрошили много енергије. У последњих пар минута је било јасно да од преокрета нема ништа. Гости користе пад енергије и замене у домаћој екипи и побеђују резултатом 57:91.