KUP OFS Bačka Palanka 4. kolo

995
FK Budućnost - Mladenovo

Budućnost (M) – Tvrđava 3:1 (0:0)

Mladenovo, stadion „Milan Duvnjak“. Sudija, Dražić (Bačka Palanka). Strelci, Prošić u 53. Novaković u 60 i 85. minutu za Budućnost, a Ralević u 80. minutu za Tvrđavu. Žuti kartoni, Morača, Meseldžija (Budućnost), Ralević (Tvrđava).

Budućnost: Đurković 7, Prošić 7,5 (Hajduković 7), Marčeta 7 (Aćamović 7), Radičić 7,5, Rađenović 7,5, Bukvić 7, Morača 7, Zirojević 6,5 (Trkulja 7),, Novaković 7,5, Bošnjak 6,5, Meseldžija 7.

[rev_slider alias=“norland-novi-„][/rev_slider]

Tvrđava: Končar 5, Dević 6,5, Milinović 7, Glamočanin 7, Šećerov 7,5, M.Agbaba 7, Ralević 7,5, Iličić 7, Štrbac 7, Ćulibrk 6,5, D.Agbaba 7,5.

Igrač utakmice Novaković (Budućnost)

Utakmica je rešena u drugom poluvremenu. Nakon ubacivanja lopte od strane Marčete u 53. minutu, Prošić je sa svega 5 – 6 metara smestio loptu u mrežu, za vođstvo domaćih od 1:0, Na 2:0, povisio je u 60. miunutu, najbolji pojedinac utakmice Novaković, Napadač Budućnosti je u 60. minutu sa 30 metara, uputio šut po sredini gola, a lopta je završila u mreži. Na 2:1 smanjiio je Ralević u 80. minutu, udarcem poo zemlji sa četiri – pet metara udaljenosti od gola Đurkovića. Konačan rezultat, 3:1 postavio je Novaković koji je šutirao sa sedamnaest metara, a lopta je završila u levom uglu golmana Končara.

Pogledaj: Nebojša Gavrić se vratio na „Vavu“