Игор Савић направио сензацију на „Вави“ (ВИДЕО)

ОФК Бачка - Графичар 3:1

589

БАЧКА ПАЛАНКА – У среду (20.04.), одиграно је друго коло плеј-оф и плеј-аут фазе Прве лиге Србије, где је у Бачкој Паланци остала забележена права сензација Бачке и изабраника Игора Савића, где је домаћин славио са чак 3:1 против екипе Графичара.

Овом великом победом, Бачка је прекинула дуг низ нерешених и изгубљених утакмица и поново се укључила у саму трку за останак у овом рангу такмичења. Графичар је у 4. минуту игре повео са 0:1 голом Митуљикић Јована, међутим „плави“ су већ у 36. минуту изједначили резултат голом Јелић Вукашина, а након тога у 44. минуту гол је дао Кошанин Матија и тиме је Бачка повела 2:1 у првом полувремену.

Још један погодак пао је у 70. минуту игре, када је за Бачку гол постигао Марковић Лука и тиме је резултат утакмице на крају био 3:1 у корист Бачке.

Стадион: Славко Малетин „Вава“