Јелић у финишу срушио Нафтафгас за цео плен у Елемиру (ВИДЕО)

Браво плави!

ЕЛЕМИР – У оквиру 10. кола Српске лиге (Војводина) фудбалери Бачке су као гости извојевали победу над домаћом екипом Нафтагаса.

Нафтагас – ОФК Бачка 2:3 (1:0)

Иако су на полувремене домаћини отишли са предношћу коју је у 14. минуту донео Никола Бјелица, „плави“ су смогли снаге да преокрену резултат. На 1:1 поравнао је Тасић у 47. минуту, да буи Стаматовић у 80. минуту донео предност Бачкопаланчанима. Када је Ренић у 93. минуту изједначио на 2:2 сви су мислили да је то коначан резултат, али не и Михајло Јелић који је у 94. минуту донео велику радост фудбалера Бачке.

Доласком Граховца на чело струке Бачка игра као препорођена. У три кола остварен је учинак од 7 бодова, и сада Бачка са 9 бодова заузима 14. позицију на табели. Бачка ће наредне суботе (21.10.) од 14:30 бити домаћин веома доброј екипи ГФК Словен из Руме која се након 10 кола налази на другој позицији.