Неухватљиви Петар Мрђан са 4 гола режирао нову победу Кулпина

Минулог викенда одигране су утакмице 23. кола Међуопштинске лиге Бачка Паланка, Бач, Бачки Петровац. Лидерску позицију су задржали фудбалери Кулпина, који су убедљиво славили (0:4) против Бачког хајдука на гостовању у  Бачком Новом Селу.

Бачки хајдук – Кулпин 0:4 (0:3)

БАЧКО НОВО СЕЛО: Игралиште Бачког хајдука, гледалаца 100, судија Мали (Бачка Паланка). Стрелци: П. Мрђан у 8, 21, 43. и 78. минуту. Жути картон: М. Јановић (Бачки хајдук).

БАЧКИ ХАЈДУК: Петровић, М. Јановић, Т. Николић, Ишиковић, И. Јановић (Бојић), Штрбац (Јурчевић), М. Николић, Маријанов, Д. Николић (Пеулић), Владислав, Реџић.

КУЛПИН: Дукић, Заов, Лучановић, Валентик, Фејди (С. Зеленак), Занфировић, П. Мрђан, Тројановић,  Сурла, Милановић, Лукић (М. Зеленак).

Играч утакмице је био двасетседмогодишњи Петар Мрђан који је постигао сва четири гола за госте.

М. Малишић

Лабудњача – Стари град 2:2 (2:2)

ВАЈСКА: Игралиште Лабудњаче, гледалаца 100, судија Бошков (Бачка Паланка). Стрелци: Дејан Петровић у 20. и Станковић у 28. за Лабудњачу, а Валентик у 2. и Малетин у 18. минуту за Стари град. Жути картони: Рађеновић, Малетин, Шкорић (Стари град).Црвени картон: Девић (Лабудњача).

ЛАБУДЊАЧА: Икач, Драган Петровић, Јагодић (Лутров), Девић, Зорић, Станковић, Л. Росић, Маливук (Лукић), Дејан Петровић, Кекоц, Ушчумлић.

СТАРИ ГРАД: Мађар (Ненадов), Рибарски, Рађеновић, Шкорић (Балиновић), Валентик, Малетин, Јовицки, Максић (Јевтић), Кнежевић (Ђуришић), Радовић, Тури.

Виђена је веома добра игра ривала, с доста шанси, дуела и четири гола.

Н. Лутров

Славија (П) – Нештин 2:0 (0:0)

ПИВНИЦЕ: Игралиште Славије, гледалаца 120, судија Карановић (Бачка Паланка). Стрелци: Милан Грња у 59. и Кирти у 70. минуту. Жути картон: Кирти (Славија), Валентик, Гњатовић (Нештин).

СЛАВИЈА: Племић, Заскалицки, Милан Грња, Трифуновић (Бенка), Вујичић, Мирко Грња, Кухта (Белањи), Петровић, Боснић, Кирти, Белехрадски.

НЕШТИН: Дукић, Валентик, Гњатовић, Пуделка, Ћулибрк, Вукмировић, Ахметовић, Живановић, Василић, Моравац.

Домаћини су важили за апсолутног фаворита, и то су доказали. Могли су славити и још убедљивије.

Р. Брња

Славија (Б) – Младост (МБ) 0:0

БОЂАНИ: Игралиште Славије, гледалаца 100, судија Петковић (Бачка Паланка). Жути картони: Зец, Кутина, Кончар (Славија), Добре (Младост).

СЛАВИЈА: Хорват, Такач (Смољански), Д. Јовановић (Б. Јовановић), Радојчић, Мачак, Скејо, Зец, Петковић, Кончар, Лазаревић (Кутина), З. Јовановић.

МЛАДОСТ: Илић, Врањеш, Димић, Н. Ђукић, Димић, Трусина, Димитрић, Стефановић, Матић, Модринић, Добре, Агбаба.

И поред што су обе екипе пропустиле по неколко диобрих шанси коначан резултат је реалан.

Д. Јовановић

Кривањ – Војводина 1:2 (0:0)

СЕЛЕНЧА: Игралиште Кривња, гледалаца 150, судија Вулић (Бачка Паланка). Стрелци: Кочонда у 88. (из пенала) за Кривањ, а Љ. Јованов у 73. и 86. минуту за Војводину. Жути картони: Алексић (Кривањ), С. Јованов, Петковић, Радонић (Војводина).

КРИВАЊ: Нађ, Алексић, Стрехарски (Малешић), Петровић, Гајдош, Павлов, Добош, Хашка, Крстић, Кочонда, Алекси.

ВОЈВОДИНА: С. Јованов, М. Јованов, Башић, Д. Ранисављев, Станојев, Милованов, Петковић, В. Јованов, Љ. Јованов, Вучић, Радонић.

Од безброј шанси, домаћини су постигли само један гол и то са пенала. А, за славље гостију потрудио се Љубиша Јованов са два ефектна гола после успелих контри.

Д. Јововић

Маглић – Бачка (Д) 1:1 (0:1)

МАГЛИЋ: Игралиште Маглића, гледалаца 120, судија Рађеновић (Бачка Паланка). Стрелци: Стаменковић у 86. (из пенала) за Маглић, а Попин у 22. минуту за Бачку. Жути картони: Каћјак, Прерадовић, Стаменковић, Убипарип (Маглић), Капетанов, Попин (Бачка).

МАГЛИЋ: Гајић (Илић), Добровоиљски (Јакуш), Стјепановић, Г. Илић, Прерадовић, Стаменковић, Савић (Крајновић), Убипарип, Стојковић (Игић), Каћјак, Ђордан.

БАЧКА: Врсајков, Гајић, Н. Лакић, Капетанов, Д. Лакић, Ватраљ, Грујић, Ђ. Цимбаљевић, Р. Цимбаљевић, Попин, Бајац.

У првом полувремену гости су могли постићи бар три гола. А, онда у наставку домаћини су покушали преко брзоногих Каћјака и незгодног стрелца Попина да преокрену резултат. Само је успео Попин да се упише у листу стрелаца и то са пенала.