Максимална победа одбојкашица „Меркура“ на домаћем терену

ОК "Меркур" Бачка Паланка

БАЧКА ПАЛАНКА – Након пораза у прошлом колу на изузетно тешком гостовању екипи из Темерина резултатом 3:2, одбојкашице ОК „Меркур“ су први пут у новој сезони играле пред својом публиком.

У недељу (06.11.), са почетком у 16:30 часова у Спортској хали „Тиквара“, дочекале су увек незгодног противника ОК „Стар“ из Новог Сада.

Одбојкашице „Меркура“ забележиле су победу са максималних 3:0. У првом сету имали смо прилику да гледамо драматичну резултатску клацкалицу коју је прекинула Богуновић сјајним сервисом након чега је у наредна два сета на терену уследила доминација одбојкашица Меркура. Састав: Капитен Миловац, Гајић, Новаковић, Кнежевић, Станојев, Зорић, Мићић, Зељко, Чех, Бљељац, Богуновић, Иванишевић.