328
Извор: ОК Панонија

БАЧКА ПАЛАНКА – У Спортској хали „Тиквара“, у недељу (26.11.) одбојкашице „Паноније“ дочекале су противнице из ОК „Златибор“ у оквиру седмог кола Прве лиге Србије – Банка Поштанска штедионица.

ОК Панонија – ОК Златибор 3:1

Панонке су успеле да остваре прву победу на свом терену резултатом 3:1. Већ на почетку утакмице се видела жеља домаћих, отвориле су сјајно меч и повеле са 2:0. Уследио је пад у трећем сету, међутим четврти сет Панонија диктира темпо и решава утакмицу у своју корист.

„Ово је велика победа за нас против доброг противника. Честитам играчицама на одличној игри од првог до последњег поена. Од почетка меча смо веровали да можемо до доброг резултата. Радили смо доста ове недеље и рад се исплатио. Још једном честитке мојим играчицама и екипи Златибора на лепој утакмици“, изјавио је тренер Дарко Филипаш после велике победе његове екипе.

Панонија у осмом колу гостује још једној јакој екипи, екипи „Лесковац 98“. Утакмица је на програму у петак у Лесковцу са почетком у 17:00 часова.

Састав Паноније: Бадањац, Колбас, Мајкић, Савић, Ђурковић, Дрчић, Штрбац, Киртић, Бугарчић, Смљанић, Кисић.