КБС „Динамик“ – Најмлађи такмичари најуспешнији

Државно првенство у џиу џицу

Извор: КБС Динамик

У недељу (05.03.), у спортском центру „Лагатор“ у Лозници, одржано jе Државно првенство у спортској џиу џици.

Такмичари КБС „Динамик“ из Бачке Паланке успели су да освоје 9 медаља, а најуспешнији су били најмлађи такмичари.

Драгана Огњановић је одбранила прво место од прошле године и тако доказала да је и ове године најбоља пионирка у Србији. Прва места и златне медаље освојили су још и Братислав Челик и Стефан Карановић у категорији пионира.

У категорији кадеткиња, Лена Гашпаровски је тесно изгубила у финалу и освојила сребрну медаљу. Сребро су освојили још и Никола Цаснак, Василије Пердух и Марко Пањак. Бронзане медаље су освојили Даница Кулачки и Александар Тодорић. Јован Папић је заузео пето место.

„Честитам свим такмичарима који су достојно представљали Клуб и Бачку Паланку, а посебно пионирима који су донели три злата са овог такмичења! Наредни наступ „Динамика“ ће бити 30. априла на Међународном турниру који ће се одржати у Новом Саду“, рекао је тренер Урош Дрндарски.