Osam medalja za bačkopalanački „Dinamik“

513

U nedelju, 11.10. u Zrenjaninu održano je takmičenje – Kup Srbije u džiu džicu sportu. Takmičenje je održano bez prisustva publike i svi učesnici su bili u obavezi da se pridržavaju propisanih mera zaštite.

Pošto je u sali mogao biti samo određen broj osoba (30), učesnici su bili podeljeni po grupama od 10 osoba i po grupama ulazili u salu, gde je na dva borilišta organizovano takmičenje u borbama i duo sistemu (prikaz tehnike).

Takmičari kluba borilačkih sportova „Dinamik“ iz Bačke Palanke uspeli su da osvoje osam medalja!

[rev_slider alias=“norland-novi-„][/rev_slider]

Aleksandar Miškov osvojio je zlatnu medalju i postao pobednik Kupa Srbije u kategoriji juniora.

Danica Gašparovski je takodje osvojila zlato i postala pobednica Kupa u kategoriji pionirki! Srebrne medalje su osvojili: Sofija Karanović, Nikola Cesnak i Gavrilo Abrić. Bronzane medalje su osvojili: Lena Gašparovski, Milan Ćeran i Aleksandar Terzić.

Veoma smo zadovoljni rezultatima, s obzirom da smo dobili pobednike u dve uzrasne kategorije.

Uprkos određenim problemima koje imamo u toku trenažnog procesa, zbog nastale situacije i propisanih mera, nadamo se da ce Balkansko prvenstvo ipak biti održano u narednom periodu i da će Aleksandar Miškov braniti boje našeg kluba, opštine i države u Banjaluci.

Pogledaj: Održan Drugi memorijalni turnir u stonom tenisu „Jovan Bogdanović Vanja“