Poraz najlmađe ekipe KK „Feniks“

Proteklog vikenda, zbog trenutne situacije KK "Feniks" je odigrao samo jednu utakmicu

171

Utakmicu su igrali najmlađi 2010-2011 godište. Igrali su u Sremskoj Kamenici protiv ekipe „Košarkaška akademija 021“.

Na početku meča igrači Feniksa se bolje snalaze i odlično igraju u odbrani, ali to ne uspevaju da pretvore u veću prednost pošto su imali puno promašenih šuteva na koš, pa vode sa samo 4:0.

[rev_slider alias=“norland-novi-„][/rev_slider]

U drugom delu je viđena obrnuta situacija, domaćini na ovom meču koriste svaku šansu i preokreću rezultat u svoju korist, igraju puno sigurnije u napadu i vode na poluvremenu sa 8:13. U nastavku se vodila izjednačena borba, bili je malo situacija za postizanje poena pa je i rezultat ostao na strani domaćina 11:16.

I u poslednjem delu isto odstojanje, pa je tako jedna četvrtina odlučila pobednika ovog meča. Krajnji rezultat je bio 15:22 za Košarkašku akademiju 021.

Pogledaj: Palančanima tri medalje