Дражић и Јовицки пресудили у Маглићу. Кулпин и Славија немилосрдни

Извештаји са утакмица

Минулог викенда одигране су утакмице 25. кола Међуопштинске лиге Бачка Паланка, Бач, Бачки Петровац. Кулпин, који је већ обезбедио титулу је био ефикасан у Бођанима (0:6) против Славије, док је другопласирана Славија из Пивница напунила до врха мрежу Лабудњаче (7:1)

Маглић – Стари град 0:2 (0:0)

МАГЛИЋ: Игралиште Маглића, гледалаца 120, судија Вулић (Бачка Паланка). Стрелци: Дражић у 83. и Јовицки у 92. минуту. Жути картони: Н. Илић, Стаменковић (Маглић), Чубрило, Бјелош (Стари град).Црвени картон: Стојковић (Маглић).

МАГЛИЋ: Крајновић, М. Илић, Добровољски, Јакуш, Спасић, Г. Илић, Стаменковић (Стојковић), Н. Илић, Ђордан (Игић), Стјепановић, Каћјак.

СТАРИ ГРАД: Мориц, Ђуришић, Рађеновић (Шкорић), Ненадов (Бјелош), Валентик, Малетин, Јовицки, Радовић (Дражић), Балиновић (Кнежевић), Чубрило (Узуров), Тури.

Гости су у финишу меча били бољи ривал и плод такве игре су голови Дражића и Јовицког.

Н. Стојисављевић

Бачки хајдук – Нештин 3:2 (0:0)

БАЧКО НОВО СЕЛО: Игралиште Бачког хајдука, гледалаца 120, судија Карановић (Бачка Паланка). Стрелци: М. Николић у 76. и 93. и Ишиковић у 92. за Бачки хајдук, а Моравац у 83. и Увачек у 87. минуту за Нештин. Жути картони: М. Николић (Бачки хајдук), Василић, Ахметовић (Нештин).

БАЧКИ ХАЈДУК: Петровић, М.Јановић, Т. Николић, Дринић, Штрбац (Реxић), Бојић, М. Николић,  Живановић, Д. Николић (И. Јановић), Ишиковић, Маријанов (Владислав).

НЕШТИН: Дукић, Валентик, Живановић (Божин), Шмит, Пуделка, Вукмировић, Гњатовић, Ахметовић, Василић, Моравац (Увачек), Вујовић (Борић).

Била је то веома занимљива игра ривала. У првом полувремену домаћини су могли постићи бар три гола. А, најзимљивије било у финишу утакмице у последњих 17. минута. Прво су повели домаћини, потом су гости преокренули резултат, а онда у надокнади времена домаћису кренули у напад, и постигли два гола и на крају славили

Л.  Малишић

Славија – Лабудњача 7:1 (3:0)

ПИВНИЦЕ: Игралиште Славије, гледалаца 100, судија Рађеновић (Бачка Паланка). Стрелци: Кирти у 6. и 60. (из пенала), Боснић у 14, Белехрадски у 31, Бабић у 50, Трифуновић у 78. и Стефановић у 80. (аутогол) за Славију, а Драган Петровић у 69. минуту за Лабудњачу. Жути картон: Трифуновић (Славија).

СЛАВИЈА: Племић, Белехрадски, Милан Грња, Мирко Грња (Трифуновић), Вујичић, Заскалицки, Кухта, Петровић, Секеруш (Бабић), Кирти (Збућновић), Боснић.

ЛАБУДЊАЧА: Икач, Драган Петровић, Р. Станковић (Стефановић), Бјелогрлић, Шећеров, Зорић, Перић (Хорват), Росић, Маливук (Немет), Дејан Петровић, Ушчумлић.

Виђена је веома добра и ефикасна игра домаћина. Са доста шанси, дуела, акција и седам голова у мрежи голмана Икача.

Р. Брња

Борац – Војводина 1:3 (1:1)

ВИЗИЋ: Игралиште Борца, гледалаца 100, судија Бобак (Бачка Паланка). Стрелци: Фабри у 18. за Борац,  а Вујановић у 41, Радонић у 53. и Т. Николић у 59. минуту (из пенала) за Војводину. Жути картони: Фабри, Н. Арбутовић, М. Арбутовић (Борац).Црвени картон: Петковић (Борац).

БОРАЦ: Дејан Шмитран, Покрајац (Миклушев), Н. Арбутовић, Миљевић (Дарко Шмитран), Лукач (М. Арбутовић), Радошиновић (Стевановић), Комад, Фабри, Нинковић, Петковић, Лукић.

ВОЈВОДИНА: С. Јованов, Рамић, Т. Николић, Бугарски (М. Ранисављев), Вучић, Петковић, Станојев, Радонић, Вујановић, Башић, М. Јованов.

И поред тога што су обе екипе пропустиле још неколко добрих шанси коначан резултат је реалан. Мада су се домаћини док су имали снаге били и бољи ривал.

Л. Коменић

Кривањ – Бачка (Д) 1:1 (0:0)

СЕЛЕНЧА: Игралиште Кривња, гледалаца 100, судија В. Обрадов (Бачка Паланка). Стрелци: Кочонда у 57. (из пенала) за Кривањ, а Р. Цимбаљевић у 60. минуту за Бачку. Жути картони: Гајић (Кривањ), Д. Лакић, Н. Лакић, Тојић на клупи (Бачка).

КРИВАЊ: Нађ, Петровић, Карачоњи, Павлов, Спасић (Стрехарски), Добош, Хашка, Крстић, Кочонда, Алекси, Гајић.

БАЧКА: Врсајков, Гајић, Н. Лакић (Чутило), Капетанов, Д. Лакић, Ватраљ, Грујић, Ђ. Цимбаљевић, Р. Цимбаљевић, Попин, Бајац.

Домаћини су имали иницијативу, шансе, били су бољи ривал, али гости су имали среће. Чак су на крају освојили и бод.

Д. Јововић

Славија – Кулпин 0:6 (0:0)

БОЂАНИ: Игралиште Славије, гледалаца 150, судија Томановић (Бачка Паланка). Стрелци: П. Мрђан у 26, 56, 58. и 84, Тројановић у 34. и Лешков у 60. минуту. Жути картон: Тројановић (Кулпин).

СЛАВИЈА: Хорват, Д. Јовановић (Такач), Радојчић, Мачак, Скејо, Смољански, Петковић (Лазаревић), Кончар, Б. Јовановић (секулић), З. Јовановић.

КУЛПИН: Дукић, Заов, Занфировић, Фејди, Лешков, П. Мрђан, Тројановић, Пантош, С. Зеленак (М. Зеленак), Лукић, Милановић.

Од безброј шанси, гости су постигли шест голова. А, Петар Мрђан је само четри пута матирао голмана домаћих Хорвата.