OFK Bačka – Voždovac 0:3 (0:0) (VIDEO)

827

BAČKA PALANKA: U jednoj otvorenoj prvenstvrnoj borbi za bodove u okviru 2. kola Superlige Srbije Voždovac je ubedljivo slavio nad ekipom domaćina.

OFK BAČKA – VOŽDOVAC 0:3 (0:0)

Visoka pobeda gostiju ne odražava pravu sliku koja se gledala danas na stadionu Slavko Maletin Vava u Bačkoj Palanci. Fudbaleri Bačke su igrali dobro u polju i stvarili puno šansi za gol, ali jednostavno u završnici nisu imali dovoljno koncentracije i sportske sreće. Sa druge strane odlični gosti su strpljivo sačekali svoje šanse i kaznili neefikasnost Bačke.

Zmajeve je u vođstvo doveo Aleksandar Filipović u 63. minutu. Sve dileme rešene su u finišu susreta, kad su gosti postigli još dva pogotka, Putinčanina u 88. i Mašovića 90. minutu.

Pogledajte kratak snimak utakmice.

„Zmajevi“ su slavili posle remija na premijeri sezone sa Radnikom (0:0), dok je Bačka doživela drugi poraz, nakon premijernog od Spartaka (2:1).

U sledećem kolu Voždovac dočekuje čačanski Borac, dok Bačka gostuje Vojvodini u Novom Sadu.