Trajal – Bačka 0:2 (VIDEO)

616

KRUŠEVAC: Gosti su u prvom poluvremenu imali stopostotnu realizaciju, iz jedinog ozbiljnijeg napada, već u sedmom minutu, posle centaršuta sa desne strane, Đorđević je bio na pravom mestu i glavom zakucao loptu u mrežu – 0:1!

Povukli su se potom puleni trenera Rađenovića, podigli visok bedem pred svojim golom i teško je bilo pronaći pukotinu. Šansi je bilo, ali ne i pravog završnog udarca.

U 39. minutu, posle kornera, najviši u skoku na prvoj stativi bio je Savić, ali ne i precizan. Pokušao je Milisavljević iz daljine, opalio kao iz katapulta, lopta je fijuknula tik pored stative.

[wonderplugin_slider id=174]

Nije Petrović posle duplog pasa sa Ivicom Jovanovićem uspeo da matira Milojevića u 53. minutu i samo tri minuta kasnije usledila je kazna. Gajić je izigrao Punoševca i Savića, pa idealno asistirao usamljenom Đorđeviću, kome nije bilo teško da duplira prednost Bačke.

Pokušavali su do kraja „gumari“, bar da ublaže poraz, ali nisu imali sreće. Sjajno je branio golman gostiju Milojević.