Poraz i pored dobre igre odbojkašica Panonije

"Žao mi je što nismo našu dobru igru krunisali pobedom".

182
BAČKA PALANKA: U nedelju (14.11.), u 5. kolu 1-B Banka Poštanska štedionica lige, odbojkašice Panonije su pretrpele još jedan poraz. Ovog puta kao domaćini od odlične ekipe Zlatibora.

OK Panonija – OK Zlatibor (Čajetina) 1:3

U 1. setu Palančanke su odličnom igrom došle do vođstva u setovima od 1:0. U drugom setu veliki pad u igri domaćeg sastava i gošće izjednačavaju rezultat na 1:1. U trećem setu, ekipa Panonije dominira do 17 poena, kada dozvoljsvaju gošćama da ih stignu i povedu sa 2:1 u setovima. Četvrti set bio je pun preokreta ali nedovoljno za izjednačenje. Tako ekipa Zlatibora iz Bačke Palanke, odnosni sva 3 boda.

„Žao mi je što nismo našu dobru igru krunisali pobedom. I dalje u ekipi postoji nedovoljna sportska agresivnost, da kraj seta rešimo u našu korist. Zaslužena pobeda Zlatibora i jedna prava sportska predstava.“ – izjavio je Stevan Nikolajević.

Sastav: Majkić, Badanjac, Mandić, Đurković, Simovski, Štrbac, Stojanović, Stanojev, Kolbas, Bošnjak, Kirtić, Ubavić. Trener Filipaš.

U sledećem kolu, Panonija u subotu (20.11.) dočekuje ekipu Smeča iz Kragujevca. Utakmica se igra u SC Tikvara.