Трећа победа у низу кошаркаша Херцеговца

Овом победом Херцеговац је дошао до трећег места у оквиру А групе

446

Екипа КК Херцеговац угостила је екипу КК Стар из Новог Сада у оквиру 11. кола Друге мушке лиге Србије и забележила трећу победу у низу.

КК Херцеговац победио је екипу КК Стар резултатом 79:67. Овом победом Херцеговац је дошао до трећег места у оквиру А групе.

Много су боље гости из Новог Сада ушли у меч, средином другог полувремена имали су чак 13 поена предности и чинило се да ће из Гајдобре отићи са бодовима.

Међутим у другом полувремену видели смо потпуно другу слику на терену.

Као да је изашла нека друга екипа у односу на прво полувреме, сјајна игра читаве екипе у одбрани уз одличне нападачке роле Тодорића, Ђорђевића и Марића. Екипа КК Стар је за читаво друго полувреме постигла свега 23 поена.

Треба истаћи и фантастичну публику која је бодрила екипу током целог меча. Гајдобра је још једном доказала да воли кошарку!

Код гостију су најефикаснији били Жигон са 14 и Мијатовић са 13 поена, док су се код домаћих истакли Тодорић и Ђорђевић са по 23 поена, док је Марић додао 15 поена. Капитен Радовановић је уз 9 поена имао 13 скокова.

У следећем колу Гајдобране чека гостовање екипи Мораве из Владичиног Хана.