Александар Бошков и Дуња Ступар нови су сениорски шампиони Војводине

У Бачкој Паланци брусе се два нова бисера српског каратеа

337

У суботу (02.03.) у Инђији је одржано Сениорско првенство Војводине. У категорији кате код мушкараца прво место освојио је Александар Бошков, док је у категорији кате код жена прво место освојила Дуња Ступар. Ово је изузетан резултат ова два млада такмичара Карате Академије Бушидо који још увек нису напунили 18 година.

После Бојане Младежић и Реље Мијановића, а под будним оком тренера Ивана Куневског, у Бачкој Паланци брусе се два нова бисера српског каратеа од којих у будућности можемо очекивати сјајне резултате.

Судбина је хтела да оба такмичара буду ученици III-1 разреда Гимназије “20. октобар”, тако да су данас у Инђији наступили и на Школском првенству Војводине где су такође у својим конкуренцијама (III и IV разред средње школе) освојили прво место и тако својој школи донели још две златне медаље.