Opština Bački Petrovac sprovodi upitnik među mladima za lakše zapošljavanje

112
foto: www.turizambackipetrovac.rs

BAČKI PETROVAC: Opština Bački Petrovac poziva sve mlade između 15 i 30 godina da popune upitnik vezan za lakše nalaženje posla, pokretanje sopstvenog biznisa i napredovanje u karijeri. 


Ukoliko imate između 15 i 30 godina i živite u opštini Bački Petrovac pozivamo vas da popunite ovaj upitnik, kako biste pomogli svojoj opštini da isplanira i realizuje set mera i aktivnosti koje treba da doprinesu smanjenju nezaposlenosti mladih u opštini Bačkom Petrovcu u naredne 3 godine.

Jako nam je važno da čujemo šta mladi misle i kakve su njihove potrebe da bismo mogli da planirano mere i aktivnosti u kojima ćete i sami želeti da učestvujete (npr. edukacije u različitim oblastima, karijerno savetovanje, stručnu praksu itd.), a koje će vam pomoći da lakše pronađete svoj prvi posao, da započnete sopstveni posao ili da dalje napredujete u karijeri. Bitno je da znate da je upitnik anoniman i da ne sadrži bilo kakve lične podatke, te možete biti potpuno iskreni pošto se vaši odgovori ne mogu povezati ni sa kim od vas pojedinačno.

Za popunjavanje upitnika je potrebno 15 minuta i kada odgovorite na sva pitanja potrebno je da kliknete na „Submit“ na samom kraju upitnika, jer ćete tako biti sigurni da ste poslali svoje odgovore.

https://forms.gle/DYteCFsBmuK1AVbQ9

Oops...
Slider with alias matis namestaj novooo not found.

 


Milí mladí,

Ak patríte k mladým od 15 do 30 rokov a žijete v obci Báčsky Petrovec, chceli by sme Vás poprosiť o vyplnenie tohto dotazníka, a tým pomohli svojej obci v plánovaní a realizovaní setu opatrení a aktivít, ktoré by mali prispieť k zníženiu nezamestnanosti v obci Báčsky Petrovec v ďalších 3 rokoch.

Je pre nás veľmi dôležité počuť, čo si myslia mladí ľudia a aké sú ich potreby, aby sme tak mohli naplánovať opatrenia a aktivity, ktorých sa aj Vy sami budete môcť zúčastniť (napr. edukácie v rozličných oblastiach, kariérna poradňa, odborná prax a iné) a ktoré Vám pomôžu, aby ste si ľahšie našli svoje prvé zamestnanie, začali podnikať alebo ďalej pokračovali v kariére. Dôležité je vedieť, že je dotazník anonymný a neobsahuje akékoľvek osobné údaje, nuž môžete byť úplne úprimní, lebo vaše odpovede nemôžu súvisieť s nikým z Vás jednotlivo. Na vyplnenie dotazníka potrebujete 15 minúť a keď odpoviete na všetky otázky, kliknite na Submit na samom konci dotazníka, lebo tak sa uistíte, že ste svoje odpovede zaslali.

https://forms.gle/DYteCFsBmuK1AVbQ9

Ďakujeme Vám, že ste si našli čas!
Dunajské rezortné stredisko / Obec Báčsky Petrovec


Pogledaj: Odročené 23. PDvK

 

Постави одговор

Please enter your comment!
Please enter your name here