„Петарда“ Бачкопаланчана у генералној проби

ОФК Бачка  -  ЧСК Пивара  5:0 (3:0)

1141

Бачка Паланка, стадион „Славко Малетин Вава“, гледалаца 150, судија, Сами Алшураи (Саудијска Арабија). Стрелци, Драгић у 8, Новевски у 15, Тасић у 37, Седлар у 49 и у 62. минуту.

ОФК Бачка: Грчић, Новевски, Драгић, Пантић, Миланов, Шарац, Зиндовић, Тасић, Војислав Балабановић, Немет, Пањак. Још су играли, Ракић, Јевтић, Седлар, Илић, Глувић, Манојловић, Леђанац, Ерор, Трифуновић, Петковић.

ЧСК Пивара: Ћулибрк, Сарачевић, Шовен, Панић, Сиљановски, Гајдобрански, Небојша Загорчић, Тодорић, Никола Загорчић, Цицмил, Перуновић. Играли су још, Антонић, Јокић, Штрбац, Ловре, Сарматовски, Зорић и Стојчевић.

Гости из Челарева наступили су без четворице стандардних првомтимаца, па су значајно олакшали пут до високе победе свом домаћину.

У 8. минуту, Драгић је ударцем главом са пет – шест метара сместио лопту у леви угао гола, голмана Ћулибрка, за дођство домаћих од 1:0. На 2:0, повисио је Новевски у 15. минуту, погодивши из непосредне близине гола, доњи леви угао гола, чувара мреже гостију. Коначан резултат првог полувремена 3:0, поставио је Тасић у 37. минуту. Некадашњи играч ЧСК Пиваре је са пет – шест метара, ударцем по земљи, послао лопту у доњи леви угао противничког гола.

Гости су у другом полувремену још два пута вадили лопту из мреже. Седлар је у 49. минуту, са седам – осам метара погодио доњи леви угао гола гостију за 4:0. Коначан резултат утакмице 5:0,  поставио  је у 62. минуту новим голом Седлар, који са шест – седам метара по средини гола послао полувисоку лопту у мрежу Челаревљана.