Две победе пионира Феникса

Једна победа на домаћем терену, једна у гостима

Пионири 2008. годиште КК Феникс су играли у Новом Саду против екипе КК НС Баскет. Почетком овог сусрета домаћини су заиграли боље, користили су грешке играча Феникса и повели са 12:23.

У другом делу меча Феникс је заиграо мало боље, али то није било довољно, па су домаћини повећали предност на 25:42. У трећем делу меча се играло кош за кош, па је разлика остала иста 40:57. У последњем делу меча су гости опет играли мало боље и заслужено победили са 47:71.

Млађи пионири 2011. годиште су дочекали екипу КК Велика Кикинда. Феникс је био велики фаворит у овом мечу и то су на крају и оправдали. У првом периоду су одиграли веома агресивно и ефикасно и већ после првог дела су стекли велику предност од 22:4.

У другом делу су одиграли савршену четвртину, добили су овај период са 16:0. Па је на полувремену резултат гласио 38:4. У наставку су играчи Феникса наставили са добром игром и наставили победнички низ победивши са 67:24.