Карате академија „Бушидо“ освојила три медаље

Карате академије „Бушидо“ успешна на Балканском првенству за кадете, јуниоре и млађе сениоре

391

Од 04. до 06.11. се у Бару у Црној Гори одржавало Балканско првенство за кадете, јуниоре и млађе сениоре у каратеу. Карате академију „Бушидо“ су на овом великом такмичењу представљала три такмичара, Дуња Ступар, Александар Бошков и Стефан Павловић.

Они су наступили у катама појединачно и у екипној конкуренцији, а остварили су и успех освојивши три медаље (злато и два сребра, све у екипној конкуренцији).

Дуња Ступар је у катама појединачно била пета, а у екипној конкуренцији је освојила прво место.

Александар Бошков је у катама појединачно био пети, а у екипној конкуренцији је освојио сребрну медаљу.

И на крају је Стефан Павловић био једанаести у катама појединачно, док му је у екипној конкуренцији припало сребрно одличје.