Паланчани и Деспотовљани поделили бодове

ОФЛ Бачка Паланка

421

Стари Град  – Бачка (Д)  1:1 (1:1)

Бачка Паланка, игралиште „Стари Град“, гледалаца 50. Судија Јакић (Бач) 7. Стрелци, Пајкановић у 28. минуту за Стари Град, а Сантрач у 45. минуту за Бачку. Жути картони, Рибарски и Ђуришић (Стари Град), а Парошки, Шимун, Бајац и Лешков (Бачка).

Стари Град: Мориц 7, Б. Бјелош 7,5, Шкорић 7, Рибарски 7, Пајкановић 7,5 (Од 80. минуту Узуров -), Максић 7,5, Ђуришић 7,5, Марковић 7, Балиновић 6,5, Чубрило 65 (од 65. минута  Лучић 6,5), Тури 7.

Бачка: Дукић 8, Парошки 7 (Будић од 57. минута 6,5), Лакић 7, Малетин 7, Вукосав 7, Шимун 7, Бајац 7, Капетанов 7, Лешков 6,5, Гашић 6,5, Сантрач 7.

Играч утакмице Дејан Дукић 7 (Бачка).

Занимљиву утакмицу одиграли су Бачкопаланчани и Деспотовљани. Домаћи фудбалери су први дошли у вођство. У 28. минуту, након асистенције Шкорића, Пајкановић са 13 – 14 метара погађа небрањени део мреже одличног голмана гостију Дукића, за вођсво Бачкопаланчана од 1:0. У финишу првог полувремена гости су успели да дођуз до изједначења резултата. Шкорић, искоса са десне стране са петнаест метара шутира и погађа десни угао, Морица за коначних 1:1.

У другом пшолувремену прилике да стигну до постизање голова, имали су и домаћи и гостујући фудбалери, али их нису реализовали. Нерешен резултат, је чини се, и најправеднији исход ове утакмице.