Злато и бронза за Бачкопаланчане на Сениорском првенству Србије

Бојана Младежић седми пут шамионка Србије. Александар Бошков са непуних 17 година освојио бронзу.

Бојана Младежић, седми пут шампионка Србије

ВРЊАЧКА БАЊА – На Сениорском првенству Србије у каратеу, које је одржано у суботу 11. марта 2023. године, Бојана Младежић је постала нова/стара шампионка. Ово је седми пут да је Бојана узела титулу најбоље каратисткиње Србије.

На истом такмичењу Карате Академија Bushido освојила је још једну медаљу. За њу се побринуо јуниор Александар Бошков који је све изненадио и успео да освоји бронзану медаљу са непуних 17 година. То је његов највећи успех у досадашњој каријери.

Александр Бошков са непуних 17 година домогао се бронзе

Мало је недостајало да и Дуња Ступар буде на победничком постољу, али је у мечу за бронзану медаљу поражена и на крају је заузела пето место. Да одлични резултати Карате Академије Bushido на овом сениорском такмичење нису случајност побринуо се и Срђан Дрљача који се домогао седмог места у мушкој конкуренцији.